Mistyczne Miasto Boże (Żywot Najświętszej Maryi Panny) cz. XLV – s. Maria z Agredy

Wszystkie dostępne części książki są umieszczone w jednym miejscu tutaj:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL19zCYWowYWcIX8lZDn65LoGMU6nNp9QG

Nowe odcinki powinny ukazywać się codziennie (tak zdecydowali Państwo w ankiecie – dostępna z zakładce “społeczność” (Community). Niestety nie zawsze udaje mi się film umieścić o czasie za co przepraszam.

Prezentuję pierwszy raz w internecie (wcześniej pojawił się tylko automatyczny lektor) książkę mistyczki Marii z Agredy z jej legendarnym już Objawieniem żywota Najświętszej Maryi Panny pt. “Mistyczne Miasto Boże”. Ukaże się jeszcze 23 części (tyle jest pozostałych rozdziałów) o ile Bóg pozwoli.
Mam nadzieję, że ta książka przyczyni się do pogłębienia wiary w waszych sercach i ufne przylgnięcie do Jej Niepokalanego Serca. Maryio obdarzaj nas przez swoje pośrednictwo łaskami twojego Syna, a Pana naszego Jezusa Chrystusa.
Jeśli czytaliście to słuchajcie i medytujcie. Dzielcie się owocami z innymi, błogosławcie sobie wzajemnie, kochajcie się i radujcie, bo Bóg jest z nami.

Z wielką pokorą proszę o westchnięcie w intencji kanału i o siły dla mnie, ale przede wszystkim za wielką i nieustającą modlitwę za Waszych ukochanych bliskich, przyjaciół, znajomych i dobroczyńców, którzy odeszli z tego świata i odpłacają się Bożej sprawiedliwości w czyśćcu. Kochajcie Ich i po śmierci. Oni upominają się przez ten kanał o Waszą pamięć i miłość.

Niech Wam Błogosławi Bóg Wszechmogący w Trójcy Jedyny.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl