Nowenna Pompejańska (27-dniowa część dziękczynna), 4 części Różańca; wersja druga.

Szczęść Boże,
To wersja druga części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej. Jest ona oparta na rozważaniach Czcigodnego Sługi Bożego, Kardynała, Prezbitera i Prymasa Polski: Augusta Hlonda (zm. 1948), a modlić się będą z Wami na różańcu “głosy żeńskie”.
Ta wersja Nowenny składa się ze wszystkich części Różańca tj. w kolejności: Radosnej, Światła, Bolesnej oraz Chwalebnej. Dostępna na kanale jest również wersja “klasyczna” składająca się z trzech części Różańca tj. w kolejności: Radosnej, Bolesnej oraz Chwalebnej.
Wszystkie wersje Nowenny Pompejańskiej na kanale “ku Bogu” odnajdą Państwo na dwóch playlistach poniżej:

20 tajemnic Różańca (wersje długie ok. 120 minut)
https://www.youtube.com/playlist?list=PL19zCYWowYWd3eZPf1CeCx3Dr3x1l0Xcp

15 tajemnic Różańca (wersje krótsze ok. 90 minut)
https://www.youtube.com/playlist?list=PL19zCYWowYWe6e0PoQA33Khf7S_44Mkdd

Prace nad Nowenną Pompejańską (bardzo słabo znana wśród subskrybujących kanał “ku Bogu) to prawdziwa “orka na ugorze” (została do ukończenia jeszcze III wersja Nowenny w wersji błagalnej i dziękczynnej). Zniechęcenie, przerwy, inne “ważne” sprawy, kłopoty rodzinne, ze sprzętem, ale przede wszystkim wielka walka duchowa o każdy centymetr kwadratowy terenu z nieprzyjacielem, któremu bardzo zależy na „nieumożliwieniu” publikacji.
Wersja druga różańca w wersji Nowenny Pompejańskiej pomoże każdemu mającemu kłopot z tą modlitwą wznieść się sercem ku Panu Bogu, a przez Najświętsze Serce Pana Jezusa i zespolone z Nim w Miłości doskonałej Niepokalane Serce Maryi – dojść do całkowitej samodzielności w tej modlitwie.
Zaawansowanemu w kontemplacji katolikowi może przeszkadzać muzyka, podkład dźwiękowy i obrazy.
W zgiełku tego świata ta modlitwa ma wyrwać nieprzyjacielowi dusze i pchnąć do miłowania Pana Jezusa – Króla królów i Pana panów. Módlmy się we wszystkich palących potrzebach i intencjach.

Ja zaś poproszę o jedno “dodatkowe” Pozdrowienie Anielskie za twórców tej Nowenny (Szczegóły znajdą Państwo na planszach końcowych).

Modlitwy i Nowenny na kanale ku Bogu nie zawierają reklam. Jeśli ktoś pragnie wspomóc naszą działalność to wsparcie dla kanału „ku Bogu” można udzielić:
►Poprzez patronite – https://patronite.pl/KuBogu
►Poprzez Paypal – https://www.paypal.me/KuBogu
►Poprzez tradycyjny przelew bankowy:
►► w Złotówkach (PLN); PL66 1940 1076 6365 9883 0000 0000, BIC: LLOABX0,
►► w Euro (EUR); IBAN: PT50 0035 0646 000163 003 0040; BIC: CGDIPTPL.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl