Modowy powrót do przyszłości

Świat mody z przytupem wkroczył w 2019 rok – nie brakuje zwierzęcych wzorów, neonowych kolorów i blasku. Spełnienie mogą odczuć wszyscy miłośnicy sztucznych futer oraz efektu holo. Zima 2019 stanowi zarówno podróż do przeszłości, jak i wgląd w przyszłość.

Pokaż swój wewnętrzny blask!

W 2018roku kładziono duży nacisk na akceptację swojego ciała, a na początku tego roku najważniejsze jest pokazanie swojego wewnętrznego blasku. Cekiny, błyszczące nitki, srebrne czapki z daszkiem to elementy, które warto włączyć do swojego codziennego ubioru. Niech w 2019 roku dyskoteka trwa cały czas! Fani efektu holo z łatwością będą mogli powiększyć swoje hologramowe zbiory ubraniowe.

Powrót do przeszłości

Moda początku 2019 roku prezentuje wielki powrót lat 80. Wreszcie przyszedł czas na odkopanie wszystkich swoich ubrań w zwierzęce wzory. Prym wiedzie panterka, która po cichu zakradnie się do naszych szaf. Swoją wdzięczność zwierzętom za bycie dla nas źródłem modowej inspiracji można okazać poprzez postawienie na sztuczne futra oraz pluszowe płaszcze, czyli kolejne pozycje obowiązkowe w tym roku. Znajdzie się coś również dla tych, dla których natura nie jest natchnieniem, ponieważ do łask wracają neonowe kolory. W tym roku w naszych szafach powinny znaleźć się jaskrawy róż, pomarańcz lub zieleń.

Powierzchowność

Oprócz wyżej wspomnianych futer, w nadchodzących miesiącach watro postawić także na różne warianty kurtek puchowych. Mogą mieć krój oversize lub luźny, mogą być dłuższe lub krótsze, jednak najważniejsze jest osiągnięcie efektu ludzika Michelin. Kluczem do stylu będzie tworzenie warstw. Nie zachęcamy, co prawda, do czerpania inspiracji z absurdalnej kurtki Balenciagi, ale warto wyposażyć się w więcej niż jedno okrycie wierzchnie.

Chcę oglądać twoje nogi

Kolejnym ciekawym recyklingowanym trendem modowym obowiązującym na początku tego roku są kolorowe i wzorzyste rajstopy. Im bardziej szalone, tym lepiej. Mogą służyć jako wykończenie stroju lub dodać mu charakteru. Koniec z cienkimi czarnymi rajstopami. Niech nasze nogi będą w kratkę!

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl