I Koronka do Trójcy Świętej – głos żeński z muzyką.

I Koronka do Trójcy Świętej

W Imię Ojca… Wierzę w Boga… Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…
Na dużych paciorkach:
Składam swoje życie w ofierzeTobie, Boże w Trójcy Jedynemu,Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu.W uwielbieniu serce oddajęTwojej miłości objawionej w Eucharystii,która mnie przemienia i prowadzido wiecznej szczęśliwości z Tobą. Amen.
Na małych paciorkach:
Niech będzie uwielbiona Trójca PrzenajświętszaOjciec i Syn i Duch Świętyw Najświętszym Sakramencie Ołtarzateraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.
Zakończenie
Boże, bądź miłościw mnie grzesznemu, do poprawy dążącemu. (3x)Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu… (3x)

Modlitwa do Trójcy Świętej
Boże w Trójcy Jedyny, Ojcze, Synu i Duchu Święty, odwieczna tajemnico doskonałej jednościw ofiarnej miłości Jezusa Chrystusa, wysłuchaj naszych próśb i przybądź nam z pomocą: kształtuj i rozwijaj swoją łaską ludzkie więzi, rozpal w nas pragnienie do pełnienia dobrych uczynków, abyśmy Twoim miłosierdziem umocnieni i zjednoczeni w Twojej miłościprzyczyniali się do rozszerzania królestwa prawdy, miłości, sprawiedliwości i pokoju. Amen.

Imprimatur: Warszawa, 12 października 2007 r. O. Andrzej Danilewicz, SVD Prowincjał Zgromadzenia Słowa Bożego.

Za realizację dźwięku dziękuję współewangelizatorom z kanału „W Sercu Maryi” Ludwice i Robertowi: https://www.youtube.com/channel/UC1fwl9qVRKkVwpiY2QTgH2g

Zachęcam do subskrybcji obu kanałów o ile oczywiście jeszcze tego nie uczyniliście lub odkryliście, że subskrybcja „sama się z siebie cofnęła”. Takich przypadków co miesiąc odnotowujemy od 500 do 1000.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl