II Koronka do Trójcy Świętej – głos męski z muzyką.

II Koronka do Trójcy Świętej

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen….Wierzę w Boga… Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…
Na dużych paciorkach:
Duchu Święty, Ożywicielu, dawco życia i światła,ześlij na nas dary i łaski, abyśmy zanurzeni w miłości Trzech Osób Boskich:w woli Jezusa odnaleźli naszą wolę,w objawionej Prawdzie rozpoznali mądrość krzyża na ofiarnej miłości budowali ludzką miłość i w komunii z Chrystusem pełnili wolę Ojca, który jest w niebie.
Na małych paciorkach:
Bądź uwielbiony Boże w Trójcy Jedyny Ojcze, Synu i Duchu Święty w odwiecznej jedności woli, w prawdzie i w miłości objawionej w zbawczej Ofierze Jezusa Chrystusa.

Modlitwa do Trójcy Świętej
Wszechmocny i miłosierny Trójjedyny Boże, w którym żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, prosimy Cię obdarzaj wszystkie swoje dzieci pragnieniem pełnienia Twojej świętej woli, oświecaj ludzkie życie Twoją prawdą i umacniaj nas duchem ofiarnej miłości, która w Jezusie Chrystusie przyniosła całemu światu odkupienie grzechów i zbawienie. Amen.

Imprimatur: Warszawa, 12 października 2007 r. O. Andrzej Danilewicz, SVD Prowincjał Zgromadzenia Słowa Bożego.

Za realizację dźwięku dziękuję współewangelizatorom z kanału „W Sercu Maryi” Ludwice i Robertowi: https://www.youtube.com/channel/UC1fwl9qVRKkVwpiY2QTgH2g

Zachęcam do subskrybcji obu kanałów o ile oczywiście jeszcze tego nie uczyniliście lub odkryliście, że subskrybcja „sama się z siebie cofnęła”. Takich przypadków co miesiąc odnotowujemy od 500 do 1000.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl