Modny manicure 2019 – efekty do paznokci

Modny manicure na lato? Inspiracji jest wiele – masz do swojej dyspozycji całą paletę barw, liczne efekty do paznokci, ozdoby biżuteryjne, naklejki itd. Warto wykazać się fantazją i wykreować coraz to inną stylizację. Kilka pomysłów – np. efekt lustra – znajdziesz też poniżej.

Zadbane i pięknie pomalowane paznokcie dla każdej kobiety są niezwykle ważne – podobnie jak staranny makijaż. Do codziennej pielęgnacji powinno wykorzystywać się profesjonalne kosmetyki, gdyż zapewnią one pożądany efekt oraz ochronę.

Warto traktować manicure jako element make upu, a nawet dopasować kolor paznokci do odcienia pomadki itd. Atrakcyjna stylizacja może z powodzeniem zastąpić inne wyszukane dodatki. Zobacz nasze inspiracje!

Efekt dymu – zawsze na czasie

Już od kilku sezonów efekt dymu podbija nasze serca. Aby wykonać to zdobienie, najpierw należy standardowo przygotować płytki paznokcia do tradycyjnego manicure hybrydowego. Następnie nałożyć bazę i utwardzić ją w lampie UV lub LED. Jako bazowy kolor do uzyskania efektu dymu posłuży czerń.

Po jego utwardzeniu należy nanieść top, a następnie namalować białym lakierem, używając pędzelka, różne fantazyjne wzory zainspirowane dymem. Potem trzeba zamoczyć pędzelek w cleanerze i rozmyć wzorek, a efekt utwardzić.

Efekt lustra – wspaniała ozdoba paznokci

Jeśli podoba Ci się efekt lustra, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni pyłek na paznokcie hybrydowe. Wyjątkowe zdobienie zagwarantuje wspaniały efekt, idealny zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Czego potrzebujesz?

Aby wykonać wybrane bogatsze zdobienie, najpierw należy właściwie opracować płytkę paznokcia, następnie starannie ją odtłuść i zaaplikować bazę. Wystarczy utwardzić ją w lampie, zaaplikować cienką warstwę wybranego lakieru hybrydowego i utwardzić go. Teraz czas na nałożenie topu oraz wtarcie pyłku. Na koniec należy raz jeszcze – dla pewności i spokoju – zabezpieczyć całość topem i utwardzić go pod lampą. Gotowe!

Cyrkonie na paznokciach – ozdoba na wieczór

Na wieczór, np. ważną randkę czy uroczystość rodzinną, warto przykleić wybrane dodatki biżuteryjne, np. cyrkonie. Pomogą one uzyskać elegancki manicure, idealny na wieczór. Warto stosować jednak profesjonalne kosmetyki i dobrej jakości dodatki, aby mieć pewność, że cyrkonie będą trzymać się płytki i nagle nie odpadną w najmniej oczekiwanym momencie. Można też dopasować sobie inne dodatki biżuteryjne – wybór jest naprawdę szeroki.

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl