Legion Małych Dusz: Rozmowy Małgorzaty z Panem Jezusem – zapowiedź.

Nigdy wcześniej niepublikowane, i całkowicie nieznane w Polsce orędzia Pana Jezusa, uznane oficjalnie przez Święty Kościół Rzymsko-Katolicki z Chevremont.
TO BARDZO WAŻNE ORĘDZIA NA CZASY OSTATNIE. Prosimy o uważne przeczytanie informacji poniżej:
„Od wielu lat znajdował się tu Klasztor ojców Karmelitów. Jednak obecnie nie ma tu już Karmelitów. Bazylika jest pusta i zamknięta – obecnie – w roku 2018 – jest wystawiona na sprzedaż. Cena to 1 000 000 € (1 milion €) pozostaje jeszcze remont i utrzymanie Bazyliki. Remont może być kosztowny to z pewnością wydatek, co najmniej kilkuset tysięcy euro. Ponieważ jest to zabytek prawdopodobnie możliwa będzie dotacja z Unii Europejskiej. Przekaż tą wiadomość dalej twoim znajomym. Może znalazłby się ktoś, wspólnota lub organizacja która mogłaby podjąć się zakupu tej Bazyliki i utrzymania jej, aby nie została sprzedana i przeznaczona na hotel czy na dyskotekę. Prosimy, przekaż tę wiadomości dalej. Oby znaleźli się ludzie dobrej woli, którzy mogliby pomóc w tej sprawie, aby dalej w tym miejscu Dobry Bóg mógł, być uwielbiany, aby mogła być sprawowana tu ofiara Ciała i Krwi Jezusa. ”

kanał YouTube będzie organizował zbiórkę poruszonych orędziem dusz, aby za 1 milion EUR wykupić to Sanktuarium. Ufamy, że Pan Jezus ma z tym związany swój Plan.

Z Panem Bogiem
Zespół ‚ku Bogu’

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl