Nie krocz za mną. Zapowiedź przedpremierowa! (do zdobycia książki)

Szczęść Boże,
Niedługo premiera niezwykłej książki zrealizowanej przez nasz zespół.
Będą na Państwa czekać niespodzianki – najważniejsza z nich „książkobranie”. Aby otrzymać darmową książkę wraz z przesyłką do domu wystarczy być subskrybentem kanału, dać łapkę oraz wpisać swój komentarz pod filmem promocyjnym (3 książki); premierą (już wkrótce) – również 3 książki; oraz 2 częścią (1 książka). Prosimy również o modlitwę za autorkę książki (a zarazem jej główną bohaterkę).
Będziemy się z Państwem kontaktować POPRZEZ KOMENTARZ który zostawiacie pod filmem, więc sprawdzajcie czy się nie odezwaliśmy!
Ten film ma być ostrzeżeniem. Przed czym? tego się dowiecie z książki.

REASUMUJĄC:
1 zasubskrybuj
2 zostaw łapkę
3 zostaw komentarz pod filmem
4 pomódl się za autorkę książki (która jest jej główną bohaterką)
Resztę zrobimy już my!

Książka „Nie krocz za mną” napisana jest jak powieść. Publikacja to prywatny pamiętnik Rose Mary spisany na polecenie ks. Prof. Aleksandra Posackiego, który w napisanym przez siebie wstępie do tej książki zapewnia nas, że zna tę osobę kilkanaście lat. Jest on przekonany o jej prawdomówności – pisze Ewa Piątkowska, członek Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Oddział w Łodzi.
Fakty, o których opowiada autorka, dobrane są tak, aby czytający pamiętnik rodzice, spowiednicy, czy inne osoby zaangażowane w wychowanie dzieci mogli przez porównanie rozpoznać u dziecka objawy tak zwanego obciążenia okultystycznego. Obciążenie okultystyczne jest podobnym do opętania rodzajem zniewolenia przez szatana, jakiego doznają niewinne dzieci rodzicуw uprawiających magię, wróżbiarstwo, różdżkarstwo, szatańską medycynę.
Pamiętnik został napisany dla dobra dusz, ponieważ, jak wykazuje praktyka egzorcystów, wiele dzieci w ten sposób cierpi, a nie dostaje pomocy, ponieważ opiekunowie pozbawieni są prawdziwej informacji i nie rozumieją przyczyny tych zjawisk.

Osoba dająca to świadectwo nie chciała być medium, ale była od dziecka; nie chciała być prześladowana, a była; nie chciała cierpieć, a cierpiała; nie chciała być straszona przez szatana, a była. Bała się powiedzieć otoczeniu, ponieważ obawiała się niezrozumienia.
Kiedy była już dorosłą osobą, odnaleziono ją i zaproponowano wejście jako medium do działającej w Ameryce sekty. Dziewczyna miała posłużyć jako element ich planu zepsucia Polski poprzez tajemnicze działania. Następnym zatem powodem do refleksji dla czytelnika tej książki, jest zastanowienie się, zwłaszcza dla naszej polskiej emigracji, czy sami nie podlegają wpływom tej sekty. Pseudonim Rose Mary dotyczy pewnych wydarzeń, które przebiegały podobnie jak to znamy ze znanego filmu „Dziecko Rosemary”.
Trudno tu streścić to co czytamy na 350 stronach książki. Z tego świadectwa – ostrzeżenia, dowiadujemy się bardzo dużo. To porażające, dla niektуróch przerażające, a jednocześnie pouczające świadectwo, jest bezcenne.
Jest to książka otwierająca oczy na wiele spraw. Dla jednych czytelnikуw będzie drogowskazem, a dla innych inspiracją, dopowiedzeniem, co należy od zaraz uczynić, aby nie wchodzić w złe rzeczy, aby nie cierpieć, aby nie zajmować się złem tylko dobrem, a Matka Niepokalana zawsze w tym nam pomoże, tylko należy chcieć Ją poprosić.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl