Aplikacje bukmacherskie. Który bukmacher ma najlepszą aplikację mobilną?

Aplikacje mobilne to wręcz must have dla każdego zakładu bukmacherskiego. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie, niezależnie od czasu i miejsca. W końcu nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, aby usiąść przed komputerem i w spokoju przejrzeć ofertę zakładów.

Jak pobrać aplikację na telefon?

Aplikacje bukmacherskie działają na wszystkich urządzeniach mobilnych, nie tylko na smartfonach. Jeśli chcesz obstawiać zakłady z tabletu, również polecamy Ci pobrać aplikację mobilną. Pobranie i instalacja na telefon przebiega tak samo, jak w przypadku smartfona. W pierwszej kolejności jednak należy sprawdzić, czy bukmacher, u którego mamy konto bukmacherskie, udostępnia aplikację mobilną na urządzenia z naszym systemem operacyjnym. Często zdarza się tak, że dany bukmacher wypuścił już wersję aplikacji na Android, a właściciele sprzętu od Apple muszą na nią poczekać nieco dłużej. Warto zaznaczyć, że w przypadku urządzeń z systemem iOS pobranie aplikacji jest procesem dużo łatwiejszym. Aplikacje bukmacherskie nie są dostępne w oficjalnym Sklepie Google Play, dlatego należy je pobrać z oficjalnych stron www bukmacherów. 

Jak obstawiać zakłady przez aplikację?

Zapewne przed pobraniem aplikacji będziecie mieć wątpliwości, czy obstawianie zakładów z poziomu telefonu będzie tak samo proste, jak z komputera. Zapewniamy, że jest to bardzo proste, a czasem bywa nawet szybsze. Prawdę mówiąc, aplikacja nie jest niczym innym, jak odwzorowaniem tego, co znajduje się w serwisie zakładu bukmacherskiego, tylko w dopasowanej do urządzeń mobilnych formie. Chcąc więc obstawić swój pierwszy zakład, wystarczy robić to, co zwykle robimy na desktopie. Wystarczy znaleźć dyscyplinę sportową, jaka nas interesuje, wybrać spotkanie, kliknąć odpowiedni kurs i potwierdzić kupon. Cały proces nie powinien zająć więcej niż minutę bądź dwie.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Obecnie większość polskich bukmacherów na rynku udostępnia do pobrania aplikacje mobilne. Ciężko jest więc wybrać najlepszą aplikację, ponieważ wiele z nich jest dobrze przygotowanymi projektami. Przy ocenie aplikacji należy wziąć pod uwagę jej design, szybkość, dostępność na oba systemy operacyjne i funkcjonalność. Według nas to bukmacher Betclic najlepiej poradził sobie z przygotowanie aplikacji mobilnej, która jest przyjazna użytkownikom. Aplikacja mobilna Betclic działa na systemach Android i iOS. Nie zwalnia, nie zacina się, nie obciąża naszego urządzenia. Co więcej, znajdziemy w niej pełną ofertę bukmachera.

Bonusy na aplikacje mobilne

Niektórzy bukmacherzy chcąc zachęcić swoich klientów do pobrania aplikacji mobilnych na swoje urządzenia, oferują im różnego rodzaje bonusy. Tego rodzaju promocje można odebrać tylko i wyłącznie po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji. Warto obserwować tego typu promki, ponieważ zdarza się, że mają bardzo korzystne warunki. Na ten moment bukmacherami, którzy oferują bonusy na aplikacje mobilne, są STS, Totolotek, LV BET.

Aplikacja czy mobilna strona www bukmachera?

Projektanci stron internetowych dbają o to, by ich projekty były responsywne. Co to znaczy, że strona internetowa jest bądź nie jest responsywna? Strona responsywna automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym ją przeglądamy. Czasy, kiedy przeglądaliśmy internet tylko na komputerach stacjonarnych, przeminęły. Dlatego więc bukmacherzy bardzo często dostosowują swoje serwisy do przeglądania ich na różnego rodzaju urządzeniach. Naszym zdaniem jednak warto pobrać aplikacje bukmacherów, ponieważ są lepiej przystosowane do korzystania z nich na urządzeniach mobilnych.

Zalety i wady aplikacji mobilnych

Lista atutów obstawiania zakładów z wykorzystaniem dedykowanej do tego aplikacji mobilnej jest bardzo długa. Założeniem tworzenia aplikacji bukmacherskich jest przede wszystkim ułatwienie klientom obstawiania zakładów. Aplikacje muszą być więc intuicyjne, funkcjonalne i szybkie. Wymieniamy kilka zalet korzystania z apek bukmacherskich.

  • oglądanie transmisji na żywo – niektóre aplikacje dają możliwość oglądania meczów na żywo. Dzięki temu nie przegapisz meczu, nawet będąc w dalekiej podróży,
  • szybkie płatności – wpłacanie i wypłacanie pieniędzy przez aplikację mobilną jest dużo szybsze niż przez stronę www,
  • powiadomienia push – pobierając aplikację, możesz zgodzić się na otrzymywanie powiadomień push. Bukmacher wówczas będzie wysyłał Ci powiadomienia o nowych bonusach, korzystnych kursach, czy Twoich wygranych.
  • match tracker – opcja dostępna jedynie w wybranych aplikacjach. Umożliwia śledzenie rozgrywek na żywo, przeglądanie statystyk i najważniejszych akcji meczu.

Mimo ogromnych chęci zachowania dużej dawki krytycyzmu i znalezienia chociażby jednej wady korzystania z aplikacji bukmacherskiej, nie udało nam się. Jesteśmy absolutnymi fanami korzystania z aplikacji od zakładów bukmacherskich.

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl