Podkład minimalizujący pory – jak wybrać?

Z rozszerzonymi porami zmaga się wiele kobiet na całym świecie. Choć pozornie nie wydaje się to zbyt dużym problemem, większość z nas stara się go ukryć, by cieszyć się wygładzoną i nieskazitelną cerą. Odpowiednie kosmetyki do makijażu mogą pomóc w zminimalizowaniu porów. Czy podkład Maybelline Fit Me! sprawdzi się w tej roli?

Dlaczego pory są rozszerzone? 

Rozszerzone pory są najczęściej spotykane u posiadaczek cery tłustej, mieszanej bądź trądzikowej. Pory to nic innego, jak ujścia mieszków włosowych i gruczołów łojowych, które odpowiadają za produkcję sebum. Są naturalnym elementem skóry, jednak na skutek różnych czynników mogą stać się dużo bardziej widoczne. Dzieje się tak np. pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne, stosowania niewłaściwej pielęgnacji czy też zaburzeń gospodarki hormonalnej.

Z rozszerzonymi porami powinniśmy walczyć m.in. od zewnątrz, jednak zanim na stałe się ich pozbędziemy, możemy je zredukować dzięki makijażowi. Tu z pomocą przychodzi gama produktów Maybelline Fit Me! – podkład sprawi, że nasza cera będzie wyglądała promiennie i zdrowo.

Rozszerzone pory a wykończenie podkładu

W przypadku rozszerzonych porów zdecydowanie należy unikać kosmetyków rozświetlających. Zawarte w nich drobinki mogą jedynie uwydatniać niedoskonałości, dlatego jeśli już chcemy je zastosować, trzeba je nakładać dość ostrożną ręką.

Podkład w przypadku skóry z widocznymi porami powinien mieć raczej matowe wykończenie. Dlatego podkład Maybelline Fit Me! sprawdzi się doskonale.

Maybelline Fit Me! – podkład upiększający

Podkład Maybelline Fit Me! znakomicie dopasowuje się do skóry, ujednolicając jej koloryt. Dzięki unikalnej formule niezwykle łatwo się rozprowadza – wystarczy jedna cienka warstwa, by ukryć ewentualne mankamenty cery, w tym właśnie rozszerzone pory.

Jeśli zależy nam na długotrwałym zmatowieniu cery, to warto wybrać Maybelline Fit Me! – podkład kontroluje produkcję sebum, dlatego nosząc makijaż nawet przez wiele godzin, unikniemy efektu nieestetycznego „świecenia się”. Tym sposobem produkt nadaje się zarówno na co dzień, jak i na bardziej uroczyste okazje.

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl