Co to jest biorezonans? Czy warto z niego skorzystać?

Biorezonans to nowoczesna i innowacyjna metoda diagnostyki i leczenia wielu schorzeń. Co prawda, do dziś medycyna tradycyjna nie uznaje tej metody jako skutecznej, jednak coraz większy odsetek osób, które czują poprawę po zabiegach z użyciem biorezonansu z pewnością może budzić w nas ciekawość. Czym tak naprawdę jest biorezonans i jak sprawdzić czy zadziała na nas pozytywnie?

Coto w ogóle jest Biorezonans?

To tak naprawdę nic innego jak innowacyjna metoda, która w leczeniu wykorzystuje naturalne fale elektromagnetyczne, które są emitowane przez komórki w naszym organizmie. Dzieki nim nasze ciało otrzymuje impulsy, które generują zdrowe zachowania i wypiera te szkodliwe.

Możesz wyzdrowieć dzięki falom.

Biorezonans BRT jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny dla pacjentów. Terapia biorezonansem jest bardzo skuteczna w leczeniu takich schorzeń jak: bóle kręgosłupa, stawów, rwa kulszowa, schorzenia układu krążenia, pokarmowego, oddechowego, mięśniowego i nerwowego. Leczenie za pomocą  BRT – to leczenie do którego możemy podejść bez strachu. Nie boli jest nieinwazyjne i nie generuje żadnych skutków ubocznych. Aparaty, którymi dysponują gabinety biorezonansu w Lublinie spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i posiadają atesty, które zapewniają pełny komfort naszych pacjentów.

Leczenie alergii

Dzięki metodom biorezonansu BRT możemy wykonywać testy nawet na 250 najpopularniejszych alergenów, to znaczy: pokarmowych, wziewnych, roztoczy, spożywczo – chemicznychi wielu, wielu innych. Wykonanie testów alergologicznych w Lublinie jest bezbolesne i w pełni komfortowe dla kazdego Pacjenta. Ponadto, jak dowodzi nasze doświadczenie, są bardzo skuteczne w wykrywaniu alergii! Dlatego też testy wykonywane w ten sposób, są szczególnie polecane u małych dzieci i niemowląt, bowiem nie powodują dodatkowego stresu i strachu przed badaniem

Leczenie boreliozy

Niestety, jak dowodzą badania ukąszenia kleszczy i w efekcie zachorowanie na boreliozę z roku na rok w Polsce rosną. To choroba, która wymaga od chorych szczególnej ostrożności, przyjmowania leków, które jednak nie są w stanie zahamować wszystkich objrawów. Terapia leczenia boreliozy biorezonansem w Lublinie jest odpowiedzią na złe samopoczucie, mimo zażywania przepisanych leków. Odsetek ludzi, który dzięki metodzie BRT czują sięo niebo lepiej wciąż wzrasta!

Rzucanie palenia i alkoholu

Terapia BRT daje niesamowity efekt w likwidowaniu nałogów. Chodzi tu o m.in palenie papierosów czy nadużywanie alkoholu. Głównym elementem terapii jest całkowite zatrzymanie głodu nikotynowego lub ochoty na procentowy napój. Coraz więcej osób chętnie korzysta z biorezonansu i cieszy się nowym życiem.

LEAVE A RESPONSE

You Might Also Like